Apie mus

UAB "Dominati" - viena didžiausių baldų gamintojų Aukštaitijoje. Projektuojame ir gaminame modernius baldus iš medžio drožlių plokštės, padengtos natūralia medžio faneruote bei aukšto slėgio laminatu (HPL). Apie 95 procentus pagaminamos produkcijos eksportuojame į Skandinavijos šalis, Vokietiją, Didžiąją Britaniją bei JAV.

Mūsų dizainerių sukurti ir ilgametę patirtį turinčių meistrų pagaminti šiuolaikiški baldai ilgai tarnauja bei džiugina akį visuomeninės paskirties objektuose (biuruose, viešbučiuose, švietimo įstaigose, laboratorijose, prekybos vietose ir pan.) bei gyvenamosiose patalpose, kur jie pritaikomi atsižvelgiant į individualius poreikius.

Visi "Dominati" baldai atitinka aukščiausius kokybės standartus, yra suprojektuoti bei pagaminti taip, kad puikiai įsilietų tiek į tradicinį, tiek į modernų interjerą.

Taipogi projektuojame ir gaminame išskirtinius baldus iš įvairių medienos rūšių medžio masyvo. Tai rankų darbo, unikalaus dizaino, praktiški ir funkcionalūs baldai, gaminami naudojant įvairias paviršių sendinimo technologijas bei drožybos elementus.